portale www

Coraz więcej osób szuka w internecie informacji na temat firmy przed nawiązaniem bezpośredniego kontaktu. Firma nieobecna w sieci budzi nieufność potencjalnych klientów.

Za pomocą własnej strony internetowej możesz dać się znaleźć klientom, przedstawić mocne punkty i ułatwić kontakt. Usługa SolidnyPunkt pomaga przedsiębiorcom, którzy nie posiadają strony w internecie lub chcieliby szybko stworzyć atrakcyjną witrynę dla nowej usługi.

Teraz błyskawicznie i w świetnej cenie możesz mieć stronę, która najbardziej odpowiada Tobie i Twojej branży. W ciągu 4 dni strona Twojej firmy będzie działała w sieci - bez angażowania czasu i dużego budżetu!  Zapytaj o szczegóły >>


Jeśli Twoi klienci bywają na Facebooku, w naturalny sposób możesz poinformować ich o swojej firmie, konkretnej usłudze czy nowym produkcie.

Precyzyjne opisanie docelowej grupy klientów pozwoli stworzyć atrakcyjny dla niej wygląd reklamy i celnie dotrzeć do osób zainteresowanych produktem!

Korzystając z zaawansowanych narzędzi reklamowych Facebooka, możemy określić odbiorców Twojej reklamy nie tylko według podstawowych informacji, takich jak lokalizacja, wiek czy płeć, ale za pomocą całego szeregu preferencji i zachowań.


Aktualnie ponad połowa polskich użytkowników korzysta z Internetu za pomocą urządzeń mobilnych - liczba ta rośnie z każdym rokiem. W wielu grupach docelowych użytkownicy mobilni stanowią zdecydowaną większość.

Strony nieczytelne na wyświetlaczu są porzucane przez potencjalnych klientów zanim zdążą się załadować! Podobnie traktowane są strony, które nie mają wygodnej nawigacji dotykowej.

Innym istotnym wymogiem jest atrakcyjna wizualizacja przedstawianych treści. Stale śledzimy najnowsze trendy i stosujemy nowoczesne technologie - tworzymy dopracowane graficznie strony responsywne, automatycznie dostosowujące swój wygląd i zawartość do urządzenia, z którego korzysta klient.


E-learning to metoda szkolenia wykorzystująca możliwości internetu, sieci lokalnych, urządzeń komputerowych (w tym zaawansowanych odbiorników TV i urządzeń multimedialnych), komunikacji elektronicznej oraz cyfrowych nośników informacji (np. płyt CD lub DVD).

Dla pracodawców istotną zaletą e-learningu jest możliwość szybkiego przeszkolenia dużych grup pracowników w rozproszonych lokalizacjach. Kuszące jest także wyeliminowanie kosztów logistyki. Co jeszcze e-learning może zaoferować przedsiębiorcm?


Pełna lista usług

Zamów nowoczesną stronę internetową świetnie wyglądającą na każdym urządzeniu klienta (komputer, smartfon, telefon).

Zaprezentuj swój produkt w miejscu, gdzie bywa wielu Twoich klientów. Wykorzystaj informację zwrotną o ich preferencjach. Miej pełną kontrolę nad wynikami kampanii!

W 4 dni zdobądź stronę internetową! Wybierz ulubioną wersję strony i nie bądź anonimowy dla swoich klientów. Bez kłopotu, bez wydatków - Twoja firma Internecie!

Zarządzaj informacjami na swojej stronie za pomocą wygodnego edytora. Aktualizuj teksty, dodawaj zdjęcia - bez zamawiania usług informatyka!

Zapewnij klientom atrakcyjne miejsce lądowania po kliknięciu w Twoją reklamę. Zachęć do oczekiwanego zachowania. Poprowadź wygodnie przez proces zakupu, aż do dokonania transakcji!

Dowiedz się, kiedy e-learning daje największe korzyści. Zapewnij atrakcyjne szkolenie dużej liczbie pracowników lub kontrahentów. Zredukuj do minimum koszty organizacyjne szkoleń!

Zaprezentuj najlepsze cechy nowego produktu na dedykowanej stronie. Pozwól klientowi poświęcić całą uwagę Twojemu kluczowemu produktowi!

Zamów konwersję pliku tekstowego na typowe formaty książek elektronicznych przeznaczone na komputery i czytniki.

Sprawdź, co informatyka może zaoferować Twojej firmie! Sukcesywnie uzupełniamy bibliotekę artykułów o wspieraniu biznesu przez współczesne technologie.


Potrzebujesz nowoczesnej wizytówki internetowej? Strony www dla strategicznego produktu? Zapytaj o usługę optymalnie dopasowaną do swojej firmy!


Dzielimy się wiedzą! W Cyfrowej Bazie Wiedzy znajdziesz aktualne informacje na temat zastosowań nowoczesnych technologii w promocji biznesu i budowy relacji z klientami. Artykuły są podzielone na kategorie tematyczne, aby łatwiej znaleźć interesujący temat. Wyprzedź zmiany na rynku!  

Cyfrowa Baza Wiedzy - Start